Univerzální brdské weby
Stránky primáně o Brdech
  Odkazy Shlédnutí
  Link   www.brdskelisty.cz
Mladý web se zaměřením na turistiku po Brdech. Obsahuje i sekce "brdská stopa" (lyžování na Brdech) a "brdská edice" (propagace Brd).
2064
  Link   www.brding.cz
Web party lidí, co mají rádi Brdy.
2065
  Link   http://www.brdy.info
Stránky o širším regionu Brd a okolí - Brdy, Křivoklátsko, Český Kras (velké množství zajímavých fotografií, digitální model terénu apod.).
2729
  Link   Vojenské historické sdružení Brdy - http://www.vhsb.cz/
Vojenské historické sdružení Brdy (VHSB) je volným občanským sdružením, jehož primárním cílem je snaha o zachycení a zdokumentování krajiny středních Brd, s důrazem na historii vojenského využití tohoto prostoru.
3538
  Link   http://www.brdy.net
Jedny z "ryze brdských" stránek - tentokrát věnované speciálně problematice středních Brd a to zejména z hlediska jejich vojenské minulosti i přítomnosti (fotografie a popisy různých zajímavých objektů a míst).
1751
  Link   http://www.brdy-respublica.estranky.cz
Stránky občanského sdružení Brdy - Res publica usilujícího o ochranu Brd a její legislativní zakotvení. Stránky obsahují i řadu dalších zajímavých informací a pěkných fotografií.
5723
  Link   http://brdsky.blog.cz/
Brdský blog Petra Šnajdra. Není vlastně výhradně brdský, ale každopádně obsahuje celou řadu velmi zajímavých článků o Brdech a moc pěkné doprovodné fotografie.
1613
  Link   http://burle.blog.cz/
Chuck Norris ochrany brdské přírody
3324
  Link   Brdské Lesy - Vojenské
Další z brdských blogů, tentokrát od Václava Knechtla
1128
 
© 2021 Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů