Automatický překlad


Náhodné obrázky


O vodě
Knížecí studánka
Počet zobrazení:7168

Pavel Wunsch
Hráz rybníka Tisý
Počet zobrazení:4553

O majestátních stromech II
lípa ve Lštěni u Hostomic
Počet zobrazení:1305
Hlavní stránka arrow Zprávy arrow Objevil se zajímavý názor obecnického občana
Objevil se zajímavý názor obecnického občana | Tisk |  E-mail
Napsal Roman Poustka   
Pondělí, 25 březen 2013

 

Na webu pribram.cz se objevil zajímavý článek s názorem obecnického Petra Juříčka. Autor, velitel obecnických hasičů, je podle všeho poměrně dobře obeznámen s problematikou kolem amerického radaru v Brdech a také s nynějším vyjednáváním a lobováním kolem CHKO a katastrů.

Myslím, že je dobře, že takhle dal vyniknout i jinému než oficiálně prezentovanému náhledu na současné dění na Brdech. Snad si z jeho postřehů něco vezmou i starostové pro zítřejší jednání v Jincích.

Co si myslíte o "katastrech" vy? Myslíte si, že jde křičícím obcím opravdu jen o protipovodňovou ochranu (vždyť stavba poldru by přece v CHKO opatřené stavební uzávěrou nebyla možná, nebo se pletu?), zdroje pitné vody (proč nekřičí třeba Rokycany?) a o přehled dění v "jejich sféře zájmu"?

Zobrazení: 4688

Komentáře (3)

RSS feed komentářů
...
Když budete psát to, co se chce číst, tak pište třeba na tři strany. To nikdo nesmázne. Ale když bude někdo psát hlouposti, které ostatní nezajímají, tak má prostě smůlu. Admin to hlídá, naštěstí. Co je na tom divného?
pavel , duben 01, 2013
...
Chtěl bych jen poznamenat,že uzavření vzkazovníku je škoda.Jistě,tento dobrý webík někdo zhotovil a provozuje a je jeho svobodné právo s ním naložit dle jeho názoru.Avšak škoda,ledacos se tam dalo najít,hlavně pro ty,kdo nemohou sledovat situaci kolem Brd zblízka a přesto o tyto informace mají zájem.
K tomu však napíšu,že ač nejsem přímo oponent brdské krysy,přesto její vyjadřování je často nepříjemně vtahováno do osobního napadání,zesměšnování a shazování konkurenčních názorů(at je to třeba jakoby v legraci),až diskuse občas spadne k osobním invektivám,což se mi také nelíbí a celou komunikaci na vzkazovníku celkem úspěšně shazuje.Tot můj názor a též ho prosím smažte.K.
Keroška , březen 26, 2013
K webu (brdy.org)
Škoda, že vinou několika psavců došlo k uzavření Vzkazovníku, studnici názorů na aktuální dění v Brdech. Ale snad zatrpklost krysy a její odchod do kanálů pomůže k opětovnému spuštění vzkazovníku. Nevím, kdo kam z Brdy.org prchá, obsah webu je tvořen nezávislou komunitou (což mnohým vadí ) s vynikající návštěvností. Nechť další čtenáři tohoto webu přibývají a takypsavci ubývají. JK smilies/wink.gif
Jan Klastersky , březen 26, 2013

Přidat komentář

menší | větší
security image
Opište zobrazená písmena

busy
 
© 2024 Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů