Náhodné obrázky


Brdské osmistovky 2007 očima RP
Voložný potok
Počet zobrazení:3506

Benediktinské proboštství v Baštíně
Opracované žulové prvky v prostoru kostelní lodi a bezprostředním okolí
Počet zobrazení:2639

O vodě
Nový rybník u Tění
Počet zobrazení:3720
Hlavní stránka arrow Zprávy arrow Povídání o brdských hájovnách
Povídání o brdských hájovnách | Tisk |  E-mail
Napsal Pavel Wunsch   
Středa, 25 listopad 2009

9. prosince t.r. se v Hořovicích v klubu Labe bude konat repríza "Povídání o brdských hájovnách", pořádaná sdružením VHSB. Přesné informace najdete na stránkách sdružení.

Active Image

Zobrazení: 2605

Komentáře (3)

RSS feed komentářů
Poděkování
Mockrát děkuji za "povídání o brdských hájovnách.Povídání bylo neskutečně příjemné,poučné a zajímavé.Zavítal jsem do Hořovic z Příbrami a musím přiznat(rád),že jsem se těšil jako malý kluk,až přijde středa 9.12.2009.A rozhodně jsem nebyl zklamán!!!
Chtěl bych poprosit za nás všechny,kteří mají rádi Brdy,zda by jste mohli pořádat více takových skvělých akcí.Vím,je to asi náročné(nejen finančněsmilies/wink.gif ale bylo by to skvělé.
Ještě jednou mnohokát děkuji a přeji hodně štěstí do roku 2010.
Jirka , prosinec 15, 2009
...
Děkuji a jsem moc rád, že se přednáška líbila.smilies/smiley.gif Téma brdských hájoven ovšem zdaleka není uzavřeno. Rád bych postupně všechny prezentované informace (většinou čistě amatérsky získané a zpracovanésmilies/wink.gif dále upřesňoval a hlavně doplnil o hájovny, které byly zatím zmíněny jen okrajově. Zároveň chci ještě jednou poděkovat všem, kteří nezištně poskytují historické pohledy, fotografie, plány, mapy a tak pomáhají Střední Brdy dokumentovat.
Námořník , prosinec 10, 2009 | url
...
Setkání s VHSB bylo bezva! Sál byl již podruhé zcela vyprodán. A co je podstatné, do prezentace přibyly nové fotografie a dokumenty. Námořníku díky, s Tebou do Brd připlula osvěta, která tu od dob zřizování vojenské střelnice nebyla.
Pepa z Brd , prosinec 10, 2009

Přidat komentář

menší | větší
security image
Opište zobrazená písmena

busy
 
© 2019 Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů