Stránky
milovníků
brdských
hvozdů
.org

   Na internetu se objevila zpráva, že by se po úpravě ochranného pásma Posádkového cvičiště JInce (nyní ochranné pásmo zasahuje od severu středních Brd po úroveň spojnice Obecnice-Bohutínský vrch-Hlava-Hejlák-Zaječov) mohly využívat palposty na Přední Záběhlé a Padrti. Vracíme se tak do doby první republiky, kdy se na Brdech střílelo i chodilo po turistických stezkách?

 

Komentáře

0
Petr Miška
9. 8. 2024 22:45
Na Kolvíně to kuli tomu vykáceli, mám to potvrzené
Like To se mi líbí Citovat
Menu