Náhodné obrázky


Jiří Vlček
horolezectví na Brdech - Klobouček
Počet zobrazení:2903

Jiří Vlček
vyhlídka z Kočky
Počet zobrazení:3128

Jiří Jiroušek
Padrťské rybníky
Počet zobrazení:3996
Hlavní stránka arrow Zprávy arrow Video o Českém krasu
Video o Českém krasu | Tisk |  E-mail
Napsal Pavel Wunsch   
Neděle, 12 prosinec 2010

Oblastí Křivoklátska se sice systematicky zabývá spřátelená konkurence na stránkách brdy.info , ovšem tu a tam do něj zabrousíme i my. V tomto případě tak činíme oznámením o vydání nového titulu "Český kras" na DVD. Pořad je dlouhý 64 minut, cena činí 320 Kč a po dohodě je možné prý dodat i Blue-ray disk.

Chráněná krajinná oblast Českého krasu je doslova protkána nesčetnými přírodními krásami a památkami.

Nevelké území Českého krasu rozkládající se od Prahy jihovýchodním směrem k Berounu je okouzlující krajinou. Čarokrásné přírodní scenérie se tu snoubí s historickými skvosty sahajícími do dávné minulosti. Právě řeka Berounka protékajíc krasovými kaňony, bělavá vápencová skaliska s tmavými otvory mnoha jeskyní, dokresluje pohádková, mnohdy však i tajemná zákoutí. Listnatými nebo smíšenými lesy porostlé vrchy s mnohdy vzácnou květenou dotvářejí půvaby často až divoké přírody. Tyto krásy zůstanou navždy vryty v srdcích mnoha z návštěvníků.

Tento snímek je věnován zejména krásám zdejší přírody, vyhýbá se odborným názvům i hlubšímu pohledu do geologických poměrů této oblasti.

Vydavatelem nového titulu je jako již tradičně BM Video, Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Zobrazení: 2782

Komentáře (0)

RSS feed komentářů

Přidat komentář

menší | větší
security image
Opište zobrazená písmena

busy
 
© 2019 Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů