Náhodné obrázky


Brdské studánky
Dřevorubecká studánka
Počet zobrazení:4528

Brdské osmistovky 2010
vyřádkovaní účastníci
Počet zobrazení:3214

Zdena Bradnová
od Březáku ke Strašicím
Počet zobrazení:4090
Hlavní stránka arrow Zprávy arrow Návrh na vedení cyklotras na Třemšínsku
Návrh na vedení cyklotras na Třemšínsku | Tisk |  E-mail
Napsal Pavel Wunsch   
Neděle, 07 únor 2010

Text s plným názvem "Návrh na vedení cyklotras v jižní části Brd vymezené katastrálním územím Svazku obcí mikroregionu Třemšín" jsme získali od jeho autora, Květoslava Pazderníka (děkujeme). Ačkoliv návrh pochází již z roku 2007, realizace začne nejdříve na jaře 2010, pokud to dovolí finance. Odsouhlasení starosty a projednání s vlastníky dotčených komunikací má již návrh delší dobu za sebou.

Relevantní je obsah návrhu samozřejmě hlavně pro přespolní, pro "našince" neskrývá nějaká zásadní překvapení - trasy jsou vedeny, snad s výjimkou kratičkého úseku od Třemšínské boudy nahoru na Třemšín, po cyklisty obvykle využívaných komunikacích.

Zobrazení: 4724

Komentáře (1)

RSS feed komentářů
cyklotrasy
Ahoj.
Tak jsem to prostudoval, prošel sem nad mapou všechny uváděné trasy. Podle mě je to velmi zajímavé. Osobně inklinuji ke dvěma trasám. Podle mě jsou brdsky nejzajímavější. A sice tedy trasa Míšovská bílá (47 km vedená jako hlavní cykloturistickásmilies/wink.gif a ta druhá je Brdskými lesy - bílá (28 km, vedená jako ta rodinnásmilies/wink.gif. Ten zbytek bude určitě také pěkný, ale pro mě nezajímavý. Ale chápu, že trasy vznikly především také na základě domluvy starostů obcí, kteří mají zájem, aby trasy šly obcemi. Ale rozhodně si myslím, že je to krok správným směrem.
vlčááák , únor 11, 2010 | url

Přidat komentář

menší | větší
security image
Opište zobrazená písmena

busy
 
© 2021 Brdy - stránky milovníků brdských hvozdů